Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Ponad 20 lat Świtu Osielec Print E-mail
Written by Administrator   
poniedziałek, 03 sierpień 2020

Ponad 20 lat Świtu OsielecGKS Świt Osielec na piłkarskiej mapie regionu funkcjonuje już od ponad 20 lat. Podopieczni Marcina Kopacza przygotowują się obecnie do inauguracji rozgrywek wadowickiej klasy B. Jakie były początki klubu?

Image


Read more...
Kwarantanna dla sześciu osób Print E-mail
Written by Administrator   
poniedziałek, 03 sierpień 2020

Kwarantanna dla sześciu osóbPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 03.08.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 6 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów 27, w tym 21 osób już wyleczonych.

Piątkowy raport koronawirusowy Print E-mail
Written by Administrator   
piątek, 31 lipiec 2020

Piątkowy raport koronawirusowyPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 31.07.2020 (piątek) na terenie gminy Jordanów łącznie 10 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów 27, w tym 21 osób już wyleczonych.

19 osób wyleczonych Print E-mail
Written by Administrator   
poniedziałek, 27 lipiec 2020

19 osób wyleczonychPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że wg stanu na dzień 27.07.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 6 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów - 23, w tym 19 osób już wyleczonych.

Wywóz odpadów wielkogabarytowych i segregacja Print E-mail
Written by Administrator   
sobota, 25 lipiec 2020

Wywóz odpadów wielkogabarytowych i segregacjaW poprzednich latach wywóz odpadów wielkogabarytowych odbywał się dwa razy do roku. Nastąpiła jednak zmiana. Przypominamy jak teraz wygląda proces odbioru sprzętów od mieszkańców.

Image


Read more...
8 osób w kwarantannie Print E-mail
Written by Administrator   
piątek, 24 lipiec 2020

8 osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 24.07.2020 (piątek) na terenie gminy Jordanów łącznie 8 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów - 23, w tym 18 osób wyleczonych.

Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków w Osielcu Print E-mail
Written by Administrator   
środa, 22 lipiec 2020

Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków w OsielcuW wyniku przeprowadzonej modernizacji powstanie kompletna, zintegrowana baza danych ewidencji gruntów i budynków pozwalająca na pełne prowadzenie i udostępnianie danych w technologii informatycznej. Obowiązująca mapa ewidencji gruntów w skali 1:2880, która nie spełnia standardów, zostanie zastąpiona mapą cyfrową.

Image


Read more...
18 osób wyleczonych Print E-mail
Written by Administrator   
środa, 22 lipiec 2020

18 osób wyleczonychPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 22.07.2020 (środa) na terenie gminy Jordanów łącznie 14 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów - 23, w tym 18 osób już wyleczonych.

Powstaje wielofunkcyjny obiekt sportowy Print E-mail
Written by Administrator   
środa, 22 lipiec 2020

Powstaje wielofunkcyjny obiekt sportowyObiekt będzie podzielony na dwie części. Jedna z przeznaczeniem do piłki ręcznej i koszykówki, a druga do piłki siatkowej z możliwością wykorzystania do gry w tenisa ziemnego. To oczywiście nie jedyne zastosowania. Skorzystają również między innymi biegacze. Prace w Osielcu trwają.

Image


<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 9 of 339