Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 01 sierpień 2017

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie podaje, że temperatura w dniach od 31 lipca do 6 sierpnia br. może przekroczyć 35 stopni a lokalnie może nawet osiągnąć 38 stopni! Tak wysokie temperatury stają się niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Aktualnie obowiązuje trzeci stopień zagrożenia upałami w województwie małopolskim.

Tresc ostrzeżenia.doc

Prognoza pogody.doc

Zapytanie Ofertowe Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 01 sierpień 2017

Zapytanie Ofertowe

dotyczy dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Jordanów wraz z opieką do szkół i z powrotem w roku szkolnym 2017/2018

Zapytanie ofertowe.doc

Zalacznik nr 1-formularz ofertowy.doc

Zalacznik nr 2 - wzor umowy.pdf

Zalacznik nr 3-wykaz zaplecza transportowego.docx

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.doc

Informacja Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 28 lipiec 2017

Uwaga

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania oraz celem jednoczesnego upamiętnienia 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2017 roku o godzinie 17:00 nadany zostanie sygnał alarmowy (sygnał akustyczny emitowany przez syreny alarmowe)
Informacja Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 24 lipiec 2017

Informujemy, iż wnioski o świadczenie wychowawcze na kolejny okres, trwajacy od 1 października 2017r. do 30 września 2018r. można składać od 1 sierpnia 2017r.
w pokoju nr 10
(budynek Urzędu Gminy przy ul. Mickiewicza 3)

Więcej informacji, zwłaszcza co do zmian w świadczenieniu wychowawczym, znajdą Państwo w zakładce 500+.

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 19 lipiec 2017

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych.

Do dnia 3 sierpnia 2017 r. można składać wnioski o dofinansowanie w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dofinansowanie jest przyznawane w formie refundacji, maksymalnie 50 proc. kosztów kwalifikowalnych poniesionych na realizację inwestycji. Maksymalna dotacja na firmę może wynieść 300 tys. zł. Minimalna wysokość pomocy jaką można otrzymać nie może być mniejsza niż 10 tys. zł.

Czytaj całość...
VIII Turniej Wsi Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 17 lipiec 2017

VIII Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów

W niedzielę, 16 lipca br. w Naprawie, odbył się VIII Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów, w którym wzięły udział drużyny ze wszystkich sołectw Gminy Jordanów. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, a startujący w nim zawodnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy Jordanów i nagrody pieniężne, których łączna pula wynosiła 10 tys. złotych.

Image


Image


Czytaj całość...
VIII Turniej Wsi Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 07 lipiec 2017
Image
DOFINANSOWANIE INWESTYCJI WODNO-KANALIZACYJNYCH Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 06 lipiec 2017

UMOWA NA DOFINANSOWANIE INWESTYCJI WODNO-KANALIZACYJNYCH PODPISANA

W dniu 4 lipca br. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys przekazał Wójtowi Gminy Stanisławowi Pudo umowę gwarantującą nam przyznanie dotacji w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Image


Czytaj całość...
Absolutorium przyjęte jednogłośnie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 03 lipiec 2017

Absolutorium przyjęte jednogłośnie

Podczas XXVI Sesji Rady Gminy Jordanów, która odbyła się 27 czerwca 2017 r., jednym z punktów obrad było głosowanie nad udzieleniem absolutorium Wójtowi Gminy Jordanów za rok 2016. Sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok ubiegły przedstawiła zebranym Skarbnik Gminy Agata Czyszczoń. Następnie Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Kazimierz Jopek odczytał wniosek Komisji Rewizyjnej rekomendujący udzielenie Wójtowi Gminy absolutorium, a Przewodniczący Rady Gminy pozytywną opinię w sprawie realizacji budżetu oraz wniosku Komisji Rewizyjnej, wydaną przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Krakowie.

Image


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 307 - 315 z 394