Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
Letnia Akademia Przyrodnicza Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 14 lipiec 2016

Aktualności w programie Letniej Akademii Przyrodniczej w naszej Gminie

Zapraszamy w najbliższy piątek 15 lipca o 14:00 do Osielca na Zielone Spotkanie w ramach Letniej Akademii Przyrodniczej, a w sobotę 23 lipca na wycieczkę do Babiogórskiego Parku Narodowego w Zawoi. Wszystkie atrakcje są nieodpłatne dla uczestników.
W piątek w Osielcu zapraszamy na odkrywanie roślin użytkowych – będziemy spacerować, grać, czyli poznawać przyrodę przez zabawę z i w naturze! Spotykamy się o 14:00 w Ośrodku Kultury. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Czytaj całość...
Zawody sportowo  pożarnicze Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 12 lipiec 2016

Zawody sportowo – pożarnicze w Jordanowie

W niedzielę, 10 lipca br., w Jordanowie odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze, w których wzięło udział sześć drużyn OSP z gminy Jordanów, drużyna z miasta Jordanowa, oraz trzy drużyny z gminy Bystra-Sidzina ( w tym jedna drużyna kobieca ).
Druhowie rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 2 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczeniach bojowych, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwał sędzia główny - st. kpt. inż. Artur Chowaniak. Po zaciętej walce ostateczna klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

Image


Image


Czytaj całość...
VII Turniej wsi Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 12 lipiec 2016

Image
Ogólnopolskie dni NATO Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 08 lipiec 2016

Image


ZAWODY SPORTOWO  POŻARNICZE Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 07 lipiec 2016

ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE

Zarząd Gminy Związku OSP RP w Jordanowie informuje, że w dniu 10 lipca 2016r., na stadionie Klubu Sportowego Jordan Jordanów, odbędą się zawody sportowo – pożarnicze dla jednostek OSP z terenu Gminy Jordanów, Miasta Jordanów i Gminy Bystra-Sidzina. Rozpoczęcie zawodów o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców.

Zapytanie Ofertowe Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 06 lipiec 2016

Zapytanie Ofertowe

dotyczy dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Jordanów wraz z opieką do szkół i z powrotem w roku szkolnym 2016/2017.

zapytanie ofertowe.doc

zalacznik nr 1 - formularz ofertowy.doc

zalacznik nr 2 - wzor umowy.pdf

informacja o wyborze.doc

Informacja Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 06 lipiec 2016

110 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Łętowni Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 05 lipiec 2016

110 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Łętowni

W niedzielę 3 lipca br. Ochotnicza Straż Pożarna w Łętowni obchodziła jubileusz 110-lecia powstania i działalności. Z tej okazji odbyła się uroczysta Msza św., którą odprawił ks. Władysław Kulig – kapelan małopolskich strażaków w asyście ks. Stefana Stypuły – proboszcza Parafii w Łętowni oraz - zaprzyjaźnionego ze strażakami - o. Andrzeja Szczypty.
Wśród zaproszonych gości obecni byli: Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Stanisław Pudo – Wójt Gminy Jordanów, senator RP - Andrzej Pająk, Starosta Powiatu Suskiego - Józef Bałos, Wiceprezes Zarządu Powiatowego ZOSP - dh Stanisław Marek, Burmistrz Miasta Jordanowa - Iwona Bilska, Komendant Powiatowy PSP mł.bryg.Krzysztof Okrzesik, Przewodniczący Rady Gminy -Adam Kawula, Sekretarz Gminy Jordanów - Rafał Lubaszka, Prezes Banku Spółdzielczego w Jordanowie – Agnieszka Mroszczak, Wiceprezes BS - Kazimierz Rusin, Komendant Gminny OSP - dh Bogusław Wróbel, Honorowi Prezesi OSP: dh Stanisław Kowalcze oraz dh Zygmunt Galos, Honorowy Naczelnik OSP– dh Stanisław Paluszek, radni powiatowi i gminni, delegacja z zaprzyjaźnionej jednostki OSP z Tarnowa (gm. Ząbkowice Śląskie), a także poczty sztandarowe i delegacje z okolicznych jednostek OSP.

Image


Image


Czytaj całość...
Ogłoszenie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 04 lipiec 2016Ogłoszenie

Wójt Gminy Jordanów podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 19.07.2016 r. o godzinie 10:00 odbędzie się publiczny III przetarg ustny (licytacja)

na sprzedaż samochodu ciężarowego marki GAZ typ GRK 2705 043 Gazela.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

ogloszenie.pdf

regulamin.pdf

wzor umowy.pdf

zarzadzenie.pdf

<< Start < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 334 - 342 z 365