Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
Ogłoszenie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 04 lipiec 2016Ogłoszenie

Wójt Gminy Jordanów podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 19.07.2016 r. o godzinie 10:00 odbędzie się publiczny III przetarg ustny (licytacja)

na sprzedaż samochodu ciężarowego marki GAZ typ GRK 2705 043 Gazela.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

ogloszenie.pdf

regulamin.pdf

wzor umowy.pdf

zarzadzenie.pdf

MUZYKA ZAKLĘTA W DREWNIE Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 01 lipiec 2016

MUZYKA ZAKLĘTA W DREWNIE - zaproszenie

Zapraszamy serdecznie na Koncert Kwintetu Dętego Drewnianego, który odbędzie się 10 lipca br. o godz. 17:00 w Kościele Parafialnym w Łętowni w ramach 10. edycji Festiwalu na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce MUZYKA ZAKLĘTA W DREWNIE

Image

 
Czytaj całość...
Szanowni Państwo Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 01 lipiec 2016

Szanowni Państwo,


Zarząd Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” informuje, że rozpoczyna wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność „Podbabiogórza” na lata 2014-2020 (LSR). Szczegółowe informacje na temat głównych założeń i wytycznych dotyczących zasad finansowania projektów, terminów naborów, zakresu wsparcia dostępne są w stałym punkcie doradczym tj. Biurze Zarządu Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” ul. Mickiewicza 19, Sucha Beskidzka (II piętro, pok. 39-43, budynek Urzędu Miasta), na stronie internetowej www.lgdpodbabiogorze.pl w zakładce Strategia Rozwoju Lokalnego 2014-2020, na stronach internetowych i tablicach informacyjnych Urzędów Gmin należących do obszaru Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”, jak również sukcesywnie pojawiać się będą informacje w prasie lokalnej.
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pozyskało 11 205 000 zł. Środki przeznaczone będą na realizację czterech celów ogólnych LSR:

Czytaj całość...
Wakacje 2016 Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 29 czerwiec 2016


Image
Młodzież z gminy Jordanów na zawodach Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 28 czerwiec 2016

Młodzież z gminy Jordanów na zawodach MDP


W niedzielę 26 czerwca br., w Bystrej Podhalańskiej, odbyły się IV Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Rywalizowało ze sobą 21 ekip (13 żeńskich i 8 męskich).
Gminę Jordanów reprezentowały drużyny: OSP Toporzysko, OSP Łętownia i OSP Osielec Górny. Prawdziwą niespodziankę sprawiły dziewczyny z OSP Toporzysko, które zdeklasowały rywalki i w ostatecznej klasyfikacji znalazły się na drugim miejscu.
Jeszcze lepsze, bo drugie miejsce, wywalczyli chłopcy z OSP Łętownia. Za to niewiele do podium zabrakło chłopakom z OSP Osielec Górny, którzy uplasowali się na piątym miejscu.
Naszej młodzieży serdeczenie gratulujemy!!!

Image


Czytaj całość...
Gospodynie z Łętowni na jubileuszu Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 28 czerwiec 2016
Gospodynie z Łętowni na jubileuszu 150-lecia KGW w Dzięgielowie


W ostatni weekend czerwca br., w Dzięgielowie (powiat cieszyński), odbył się jubileusz 150-lecia działalności Kół Gospodyń Wiejskich. Z tej okazji zorganizowano Regionalne Spotkania z Tradycją, podczas których można było obejrzeć występy sceniczne KGW z powiatu cieszyńskiego, oświęcimskiego, żywieckiego, bielskiego, a także suskiego.
Gminę Jordanów reprezentowały gospodynie z Łętowni, które zaprezentowały się nie tylko wokalnie, ale i kabaretowo – czym wzbudziły ogromny aplauz publiczności. Nasze panie otrzymały pamiątkową statuetkę i dyplom, a także zaproszenie na kolejne Spotkania z Tradycją.

Image


Image


Czytaj całość...
I GMINNY TURNIEJ SZACHOWO-WARCABOWY Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 28 czerwiec 2016

I GMINNY TURNIEJ SZACHOWO-WARCABOWY W ŁĘTOWNI

W dniu 25 czerwca br. przy Izbie Regionalnej w Łętowni odbył się I Gminny Turniej Szachowo-Warcabowy, którego organizatorem było Stowarzyszenie "Śleboda" z siedzibą w Osielcu.
W turnieju wzięło udział 16 uczestników, w tym 14 w rozgrywkach szachowych i 2 w rozgrywkach warcabowych. Rozgrywkami kierował sędzia szachowy - pan Michał Płatek.

Image


Czytaj całość...
BADANIE STRUKTURY GOSPODARSTW ROLNYCH Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 24 czerwiec 2016Image


Czytaj całość...
Letnia Akademia Przyrodnicza Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 24 czerwiec 2016

Mamy sposób na wakacyjną nudę – Letnia Akademia Przyrodnicza w gminie Jordanów

Image


Lada dzień rozpoczną się upragnione przez wszystkich letnie wakacje. Wiele naszych pociech spędzi większość czasu przed telewizorami czy monitorami komputerów i laptopów. Czy to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu ? Z pewnością nie! Jak w takim razie zorganizować wakacyjny wypoczynek ?
Na to pytanie starali się odpowiedzieć pracownicy Urzędu Gminy w Jordanowie i przygotowali, w oparciu o złożony do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie projekt, atrakcyjną ofertę. Realizacji Letniej Akademii Przyrodniczej, bo taką właśnie nazwę nosi przedsięwzięcie, podjęła się Fundacja Aeris Futuro.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 343 - 351 z 366