Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Powszechny spis rolny Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
15.06.2020

Wyremontowano rów Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
15.06.2020

Wyremontowano rówW Toporzysku na osiedlu Ciapałowa wyremontowano przydrożny rów. W ramach prac obniżono cieki wodne i osadzono koryta. Utwardzone zostały pobocza. Działania te wyeliminowały lokalne podtopienia i zalewanie okolicznych posesji.

Image


73 osoby w kwarantannie Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
15.06.2020

73 osoby w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 15.06.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 73 osoby objęte są kwarantanną domową, w tym w izolacji przebywa 8 osób. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 18, w tym 3 osoby wyleczone.

Image


I N F O R M A C J A Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
15.06.2020

I N F O R M A C J A

Decyzje dotyczące stypendium szkolnego można odbierać w Urzędzie Gminy w Jordanowie (po uprzednim kontakcie telefonicznym 18 26-87-616) od 16 czerwca br.

Wypłata stypendium nastąpi w terminie
14 dni od daty odbioru decyzji

Jeśli strona złoży stosowne oświadczenie to wypłata stypendium będzie możliwa przed upływem 14 dni od daty odbioru decyzji

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 stypendium szkolne z okres od stycznia do czerwca 2020r. będzie przyznawane w formie świadczenia pieniężnego. NIE MA KONIECZNOŚCI PRZEDSTAWIANIA RACHUNKÓW POTWIERDZAJĄCYCH PONIESIENIE WYDATKÓW EDUKACYJNYCH.

Barierki w Naprawie Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
11.06.2020

Barierki w NaprawieW trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Naprawy na osiedlu Halkowa wykonano prace przydrożne. Lokalne mostki zostały wyposażone w barierki mające zastosowanie w ruchu samochodowym i pieszym.

Image


Image


Zmiana terminu konkursu Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
11.06.2020

Zmiana terminu konkursuOddział Małopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej pn. „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”.

Image


Weiterlesen
Informacja Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
09.06.2020

Wójt Gminy Jordanów uprzejmie informuje,
że w dniu 12 czerwca 2020r. /piątek/
Urząd Gminy w Jordanowie będzie nieczynny
Kandydatury do pracy w Obwodowych Komisjach Wyborczych będą jednak przyjmowane w godz. od 7.30 do 14.30

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
APEL Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
09.06.2020

APEL STAROSTY SUSKIEGO oraz BURMISTRZÓW i WÓJTÓW GMIN POWIATU SUSKIEGO


Szanowni Państwo!


W ciągu ostatnich kilkanastu dni sytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu suskiego znacznie się pogorszyła. Niemal każdego dnia potwierdzane zostają kolejne, nowe zakażenia koronawirusem i obecnie liczba aktywnych przypadków w naszym regionie stanowi już mniej więcej jedną trzecią wszystkich osób zakażonych w województwie małopolskim.

Dlatego pamiętajmy, że pomimo prowadzonego od kilku tygodni procesu tzw. "odmrażania gospodarki", mając na uwadze zdrowie nas wszystkich, a zwłaszcza osób starszych i chorych, nadal, a nawet – zwłaszcza obecnie, należy przestrzegać reguł postępowania, które wciąż obowiązują. Należą do nich zwłaszcza: zasłanianie ust i nosa we wszystkich pomieszczeniach zamkniętych, takich jak m.in.: sklepy, punkty usługowe i kosmetyczne, przychodnie zdrowia, kościoły, pojazdy komunikacji publicznej, jak i podczas załatwiania spraw w urzędach. Na otwartej przestrzeni (ulice, place, parki, lasy) dozwolone jest przebywanie bez osłony twarzy, ale tylko wówczas, jeśli zachowujemy dystans minimum 2 metrów pomiędzy dwiema osobami. W przypadku, gdy zachowanie takiego dystansu nie jest możliwe, zakrywanie ust i nosa jest obowiązkowe. Pamiętajmy o tym szczególnie, uczestnicząc w większych zgromadzeniach i imprezach okolicznościowych, których organizacja jest już co prawda dozwolona, ale gorąco apelujemy, aby biorąc w nich udział, przestrzegać tych samych zasad bezpieczeństwa, jak w każdym innym przypadku.

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Suskiego, mili Goście, odwiedzający wiosną nasz piękny region!

Walka z koronawirusem, choć uciążliwa dla wszystkich, nie jest jeszcze zakończona. Przeciwnie, wydaje się, że w powiecie suskim właśnie dopiero teraz wchodzi w decydującą fazę. To, jak długo będzie trwała, i czy zakończy się sukcesem, zależy w ogromnym stopniu od zachowania każdego z nas.

Starosta Suski
Burmistrzowie i Wójtowie
Gmin Powiatu Suskiego


Pakiet informacji od UMWM Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
09.06.2020

Pakiet informacji od UMWMUrząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego przygotował dla mieszkańców pakiet informacji dotyczących między innymi tarczy antykryzysowej oraz wsparcia dla jednostek OSP.

Image


Weiterlesen
<< Anfang < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Weiter > Ende >>

Ergebnisse 46 - 54 von 339