Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Raport statystyczny Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
01.06.2020

Raport statystycznyPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 01.06.2020 na terenie gminy Jordanów łącznie 32 osoby objęte są kwarantanną domową. Osielec - 25, Naprawa - 4, Łętownia - 2, Toporzysko - 1. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 5, w tym 1 osoba wyleczona, 1 w izolacji domowej, a 3 hospitalizowane.

Image


Od Napravii do Unii Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
30.05.2020

Od Napravii do UniiZarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował się definitywnie zakończyć rozgrywki w ligach od czwartej w dół. Unia Naprawa może więc rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu. Zawodnicy spotykają się dwa razy w tygodniu i pracują pod okiem trenera Krzysztofa Gacka. Ale jak to wszystko się zaczęło? Sięgnęliśmy do archiwów i sprawdziliśmy kiedy i dzięki komu powstała Unia Naprawa.

Image


Weiterlesen
Wznowienie działalności Placówki Wsparcia Dziennego Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
30.05.2020

Wznowienie działalności Placówki Wsparcia Dziennego w Gminie Jordanów "Szansą na sukces"Z radością informujemy, że wznowieniu ulega działalność Placówki Wsparcia Dziennego w Gminie Jordanów "Szansą na sukces".

Image


Weiterlesen
Zabawa w poniedziałek Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
30.05.2020

Zabawa w poniedziałekGminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji zachęca do regularnego śledzenia aktywności i sprawdzania aktualności zamieszczanych na facebooku. Początek zabawy w poniedziałek o 8:00.

Image


Dzień Samorządu Terytorialnego Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
27.05.2020

Dzień Samorządu TerytorialnegoDokładnie 30 lat temu odbyły się pierwsze w wolnej Polsce wybory do rad gminnych. Na pamiątkę tego wydarzenia 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego znany również jako Dzień Samorządowca. Wszystkim działaczom z gminy Jordanów dziękujemy za codzienny wysiłek wkładany w budowanie i rozwój naszej Małej Ojczyzny.

Image


Dzień Mamy Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
26.05.2020

Dzień MamyWszystkim Kochanym Mamom życzymy cudownego dnia i ogromu radości ze swoich pociech przez cały kolejny rok.


Image


Ogrodzenie? Tak, ale po konsultacji Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
25.05.2020

Ogrodzenie? Tak, ale po konsultacjiStawianie ogrodzeń nie może odbywać się na zasadach samowolki budowlanej. Właściciel posesji każdorazowo powinien skonsultować taki fakt z zarządcą konkretnej drogi. Nawet wówczas, kiedy nowa konstrukcja ma powstać dokładnie na miejscu starego ogrodzenia. W gminie Jordanów stosowny wniosek oraz informacje szczegółowe dostępne są na stronie internetowej w zakładce "Budownictwo".

Image


Osiem osób w kwarantannie Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
25.05.2020

Osiem osób w kwarantannieZ raportu przygotowanego na dzień 25.05.2020 (poniedziałek) wynika, że na terenie gminy Jordanów łącznie 8 osób objętych jest kwarantanną domową. Naprawa - 4, Łętownia - 2, Wysoka - 1, Osielec - 1. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 1, w tym 1 osoba wyleczona.

Image


Odświeżono bibliotekę w Osielcu Drucken E-Mail
Geschrieben von Administrator   
25.05.2020

Odświeżono bibliotekę w OsielcuW ostatnim czasie biblioteka w Osielcu nabrała nowego, świeżego oblicza. Wnętrza placówki zostały gruntownie odmalowane. W pomieszczeniach pojawiły się również nowe regały. Ponadto dla czytelników przygotowano atrakcyjne pozycje wydawnicze. Zobaczcie jak aktualnie prezentuje się biblioteka w Osielcu.

Image


Weiterlesen
<< Anfang < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Weiter > Ende >>

Ergebnisse 73 - 81 von 341