Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Sytuacja się normuje Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 14 maj 2020

Sytuacja się normujeWedług raportu przygotowanego na dzień 14.05.2020 (czwartek) na terenie gminy Jordanów łącznie 17 osób objętych jest kwarantanną domową. Każde sołectwo posiada przynajmniej jeden taki przypadek, ale nigdzie liczba ta nie przekracza 5. Ogólna ilość potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 1, w tym w izolacji 1 osoba.

Image


Modernizacja i udrożnienie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 12 maj 2020

Modernizacja i udrożnienieW ostatnim czasie został zmodernizowany przepust na drodze gminnej obok DPS w Łętowni w kierunku Walasówki. Częściowo został udrożniony przydrożny rów. Podobną pracę wykonano na osiedlu Maciaszkowa w Wysokiej.

Image


Rywalizujemy w plebiscycie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 12 maj 2020

Rywalizujemy w plebiscycieRozpoczęło się głosowanie w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski – Najpiękniejsza Gmina Wiejska. Do niedzieli 17 maja, a dokładniej do godziny 21 można oddawać głosy. W pierwszym etapie rywalizujemy z gminami z powiatów oświęcimskiego, suskiego oraz wadowickiego.

Image


Continua a leggere...
15 osób w kwarantannie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 11 maj 2020

15 osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 11.05.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 15 osób objętych jest kwarantanną domową. Łętownia - 6, Naprawa - 2, Osielec - 4, Toporzysko - 1, Wysoka - 2. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 1, w tym w izolacji 1 osoba.

Image


Ogłoszenie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 07 maj 2020

Ogłoszenie

Wójt Gminy Jordanów ogłasza zapytanie ofertowe dla zadania pn. „Zakup laptopów do prowadzenia zdalnej edukacji w Gminie Jordanów”. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Zapytanie ofertowe
Informacja Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 07 maj 2020

W związku z ogłoszeniem przez Stowarzyszenie Erudio przetargu nieograniczonego dla zadania "Przebudowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Osielec" poniżej przedstawiamy link do dokumentacji przetargowej:

http://www.stowarzyszenie-erudio.pl/zamowienia.html

I N F O R M A C J A Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
środa, 06 maj 2020

I N F O R M A C J A
Stypendium szkolne

Wójt Gminy Jordanów informuje Wnioskodawców stypendium szkolnego na rok szkolny 2019/2020 o obowiązku złożenia oświadczenia o zmianie lub braku zmian w sytuacji materialnej rodziny w celu przyznania świadczenia w okresie dłuższym, niż zawarty w pierwotnej decyzji (wydanej w listopadzie 2019r.).

W tym celu należy pobrać druk oświadczenia (załącznik do niniejszej informacji), wypełnić i dostarczyć do tutejszego urzędu listownie lub osobiście poprzez złożenie w skrzynce przed siedzibą Urzędu Gminy w Jordanowie (wejście od ul. Różanej), albo przesłać jako skan na pocztę elektroniczną adres:

OŚWIADCZENIA O SYTUACJI MATERIALNEJ RODZINY NALEŻY DOSTARCZYĆ W TERMINIE DO 15 MAJA 2020 r.

Decyzje będą wydawane w czerwcu. Wypłata stypendium nastąpi pod koniec czerwca br.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z pandemią koronawirusa COVID-19, stypendium szkolne z okres od stycznia do czerwca 2020r. będzie przyznawane w formie świadczenia pieniężnego. NIE MA KONIECZNOŚCI PRZEDSTAWIANIA RACHUNKÓW POTWIERDZAJĄCYCH PONIESIENIE WYDATKÓW EDUKACYJNYCH.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Administracji Szkół i Przedszkoli w Jordanowie tel. 18 26-87-616.

Oświadczenie do pobrania


Kapliczki. Perły naszego krajobrazu. Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
środa, 06 maj 2020

Kapliczki. Perły naszego krajobrazu.Piękna tradycja śpiewania majówek w plenerze żywa jest także w gminie Jordanów. Prosimy mieszkańców każdego sołectwa o przesyłanie zdjęć kapliczek z Waszej miejscowości, ciekawych historii, legend oraz opowieści z nimi związanych.

Image


Continua a leggere...
Jedna osoba zakażona Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
środa, 06 maj 2020

Jedna osoba zakażonaZ raportu przygotowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Suchej Beskidzkiej wynika, że na dzień 06.05.2020 (środa) na terenie gminy Jordanów w kwarantannie przebywa 27 osób. Naprawa - 9 osób, Osielec - 7, Łętownia - 8, Toporzysko - 1, Wysoka - 2. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 1, w tym w izolacji 1.

Image


<< Inizio < Precedente 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Successivo > Fine >>

Risultati 73 - 81 di 325