Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
100. rocznica urodzin świętego Jana Pawła II Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 18 maj 2020

100. rocznica urodzin świętego Jana Pawła II18 maja 1920 roku na świat przyszedł Karol Wojtyła. Dziś mija 100 lat od narodzin świętego Jana Pawła II.

Image


Continua a leggere...
Wywóz odpadów wielkogabarytowych i segregacja Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
sobota, 16 maj 2020

Wywóz odpadów wielkogabarytowych i segregacjaW poprzednich latach wywóz odpadów wielkogabarytowych odbywał się dwa razy do roku. Nastąpiła jednak zmiana. Jak teraz wygląda proces odbioru sprzętów od mieszkańców?

Image


Continua a leggere...
Zmarł ks. Jan Fryźlewicz Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 15 maj 2020

Zmarł ks. Jan FryźlewiczPogrzeb ks. Jana Fryźlewicza odbędzie się we wtorek 19 maja o 15:00 w Parafii św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Naprawie.

Image


Sytuacja się normuje Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 14 maj 2020

Sytuacja się normujeWedług raportu przygotowanego na dzień 14.05.2020 (czwartek) na terenie gminy Jordanów łącznie 17 osób objętych jest kwarantanną domową. Każde sołectwo posiada przynajmniej jeden taki przypadek, ale nigdzie liczba ta nie przekracza 5. Ogólna ilość potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 1, w tym w izolacji 1 osoba.

Image


Modernizacja i udrożnienie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 12 maj 2020

Modernizacja i udrożnienieW ostatnim czasie został zmodernizowany przepust na drodze gminnej obok DPS w Łętowni w kierunku Walasówki. Częściowo został udrożniony przydrożny rów. Podobną pracę wykonano na osiedlu Maciaszkowa w Wysokiej.

Image


Rywalizujemy w plebiscycie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 12 maj 2020

Rywalizujemy w plebiscycieRozpoczęło się głosowanie w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski – Najpiękniejsza Gmina Wiejska. Do niedzieli 17 maja, a dokładniej do godziny 21 można oddawać głosy. W pierwszym etapie rywalizujemy z gminami z powiatów oświęcimskiego, suskiego oraz wadowickiego.

Image


Continua a leggere...
15 osób w kwarantannie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 11 maj 2020

15 osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 11.05.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 15 osób objętych jest kwarantanną domową. Łętownia - 6, Naprawa - 2, Osielec - 4, Toporzysko - 1, Wysoka - 2. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 1, w tym w izolacji 1 osoba.

Image


Ogłoszenie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 07 maj 2020

Ogłoszenie

Wójt Gminy Jordanów ogłasza zapytanie ofertowe dla zadania pn. „Zakup laptopów do prowadzenia zdalnej edukacji w Gminie Jordanów”. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Zapytanie ofertowe
Informacja Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 07 maj 2020

W związku z ogłoszeniem przez Stowarzyszenie Erudio przetargu nieograniczonego dla zadania "Przebudowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Osielec" poniżej przedstawiamy link do dokumentacji przetargowej:

http://www.stowarzyszenie-erudio.pl/zamowienia.html

<< Inizio < Precedente 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Successivo > Fine >>

Risultati 10 - 18 di 310