Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Vox Altisono podbija Węgry! Drukuj E-mail
wtorek, 12 maj 2015

Vox Altisono podbija Węgry!

Chór Gminy Jordanów już po raz drugi koncertował na Węgrzech- tym razem na osobiste zaproszenie Burmistrza miejscowości Kengyel- miasta partnerskiego Gminy Jordanów.
9 maja zespół zaśpiewał w Szolnoku, uświetniając swoim występem obchody Dnia Kultury Polskiej , których współorganizatorem byli Polacy mieszkający w tamtym regionie od wielu lat. Pan Béla Balajthy zapewnił grupie komfortowe warunki pobytu w hotelu Liget.

Image


Image


Występ Chóru spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i zaowocował propozycjami kolejnych koncertów w pobliskich miastach. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja z Polonią szolnocką przy doskonałej polskiej muzyce, którą zaprezentował Zespół Dudoski z Bielska- Białej. Wspólne tańce i śpiewy bardzo podobały się gospodarzom spotkania.

IB
Image


< Poprzedni   Następny >