Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Międzynarodowy sukces VOX ALTISONO Drukuj E-mail
wtorek, 14 czerwiec 2016

Międzynarodowy sukces VOX ALTISONO


Chór „ Vox Altisono” z Osielca, działający przy GOKSiP Jordanów, kolejny raz udowodnił, że potrafi walczyć o najwyższe laury. W dniach 11-12 czerwca br. uczestniczył w V Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chóralnej” O złotą wstęgę Solczy”, który odbywał się w Ejszyszkach na Litwie. Prezentacja konkursowa Chóru została bardzo wysoko oceniona przez jury, które przyznało mu wielce zaszczytne II miejsce- „ Srebrną wstęgę Solczy”.

Image


Image


Grupa odwiedziła również Wilno - szczególnie wzruszającą chwilą było wykonanie utworu „ Niech chwała Maryi” przed obrazem Matki Bożej w Ostrej Bramie, a w drugim dniu zespół koncertował w Butrymańcach, gdzie uświetnił swoim występem Mszę Świętą.

Chórzystkom serdecznie gratulujemy sukcesu i dziękujemy za promocję naszej gminy. Dziękujemy także pani Kseni Miśkiewicz za przygotowanie chóru, pani Iwonie Bednarczyk - za organizację wyjazdu, a Urzędowi Gminy w Jordanowie i sponsorom - za finansowe wsparcie tego przedsięwzięcia.

więcej na www.goksip-jordanow.pl

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >