Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Termomodernizacja Drukuj E-mail
wtorek, 14 czerwiec 2016

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Toporzysku – etap II

Aż dziewięć firm zgłosiło się do przetargu na termomodernizację budynku Zespołu Szkół w Toporzysku. Najkorzystniejszą dla zamawiającego ofertę złożyła firma budowlana TOPER-BUD Paweł Nieużytek z Toporzyska. Zaproponowana cena to 201 065 zł, a termin zakończenia prac to 19.08.2016 r.

Image


Image


Prace obejmują: wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych warstwą styropianu wraz z tynkiem silikonowym na powierzchni 590 m2, docieplenie stropu – 505 m2, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie obróbek blacharskich, instalacji odgromowej, zamontowanie daszku nad wejściem oraz montaż lamp zewnętrznych typu LED. Jest to drugi etap termomodernizacji obiektu szkolnego. Pierwszy etap wykonany został w roku ubiegłym.
Zakończenie tych prac poprawi wygląd estetyczny obiektu, a co najważniejsze – przyniesie wymierne oczszczędności w kosztach ogrzewania. Według szacunkowych wyliczeń, koszty ogrzewania zmniejszą się o około 40%.

GK

Image


Image


< Poprzedni   Następny >