Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Przydomowe oczyszczalnie ścieków Drukuj E-mail
środa, 15 czerwiec 2016

Przydomowe oczyszczalnie ścieków dla Wysokiej

Rozstrzygnięto przetarg na budowę przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków na terenie sołectwa Wysoka w gminie Jordanów.
W wyniku prowadzonego postępowania przetargowego wybrano wykonawcę – firmę BYGGMESTER Sp. z o.o. z Nowego Sącza. Firma ta zaproponowała korzystną cenę i bardzo długi, bo 10-letni okres gwarancji. Zamontowanych zostanie 76 oczyszczalni. Koszt wykonania wynosi 1. 196. 543 zł, z czego 15% ponoszą mieszkańcy, a resztę finansuje gmina Jordanów.

Image


Image


Wykonawca zobowiązał się wykonać wszystkie prace do 31 października 2016 r. W dniu 14 czerwca br., w budynku OSP Wysoka odbyło się spotkanie organizacyjne związane z rozpoczęciem prac, w którym uczestniczyli mieszkańcy Wysokiej, przedstawiciele firmy wykonującej zadanie, Urzędu Gminy w Jordanowie oraz sołtys wsi Wysoka.
Przedstawiono harmonogram prac i omówiono związane z tym sprawy organizacyjne.

GK
Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >