Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Informacja Drukuj E-mail
czwartek, 08 wrzesień 2016

Szanowni Państwo!


Mamy przyjemność poinformować, iż od 1.01.2016 r. na terenie Powiatu Suskiego działa 3 punkty nieodpłatnej pomocy prawnej prowadzonych odpowiednio w: Suchej Beskidzkiej (ul. Mickiewicza 19), Makowie Podhalańskim (ul. Szpitalna 3 ) i Jordanowie (ul. Mickiewicza 2 ). Najbliższy Punkt Pomocy Prawnej w Jordanowie pozostaje czynny od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

Poniedziałek: od godz. 07.30 do 11.30
Wtorek: od godz. 13.00 do 17.00
Środa: od godz. 09.00 do 13.00
Czwartek: od godz. 09.00 do 13.00
Piątek: od godz. 07.30 do 11.30

Darmową pomoc prawną na etapie przedsądowym otrzymają osoby:
- które nie ukończyły 26 rok życia;
- którym zostało przyznane świadczenie pomocy społecznej;
- które ukończyły 65 rok życia;
- posiadające Kartę Dużej Rodziny;
- zagrożone lub poszkodowane katastrofą naturalną, klęską żywiołową lub awarią techniczną;
- kombatanci;
- weterani.

Uprawnieni mogą uzyskać informację m.in. w zakresie prawa pracy, przygotowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej, prawa cywilnego i karnego jak również administracyjnego, rodzinnego i podatkowego. W celu pozyskania szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.darmoweporady-suski.pl

Piotr Woś
Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Consilium”
< Poprzedni   Następny >