Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Mrówka z Osielca dla bezpieczeństwa dzieci Drukuj E-mail
wtorek, 11 październik 2016

„Mrówka” z Osielca dla bezpieczeństwa dzieci


Już po raz drugi Market Budowlany „Mrówka” z Osielca wspólnie z Komisariatem Policji z Jordanowa i Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie zorganizował akcję pod nazwą „Bezpieczna droga”. Akcja trwała dwa dni (27 i 28.09.) i objęła swym zasięgiem pierwsze klasy szkół podstawowych gminy Jordanów i gminy Bystra-Sidzina. Najmłodsi zostali zaznajomieni z przepisami ruchu drogowego, z zasadami prawidłowego poruszania się po drodze i właściwego oznakowania.

Image


Image


W roli prelegenta wystąpił asp. sztab. Andrzej Tajsiak z jordanowskiego komisariatu Policji, a sympatyczna Mrówka wręczyła dzieciom odblaski i słodycze, które ufundował Market Budowlany „Mrówka” z Osielca.

więcej na www.goksip-jordanow.pl
Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >