Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Ćwiczenia jednostek OSP w Wysokiej Drukuj E-mail
piątek, 14 październik 2016

Ćwiczenia jednostek OSP w Wysokiej


W sobotę 8 października br. w Wysokiej odbyły się ćwiczenia gminne jednostek OSP gminy i miasta Jordanów. Wzięły w nich udział jednostki: OSP Toporzysko, OSP Łętownia, OSP Osielec, OSP Osielec Górny, OSP Naprawa, OSP Wysoka oraz OSP Jordanów i Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza z Suchej Beskidzkiej. Zastępy biorące udział w ćwiczeniach musiały ugasić pożar nieużytków rolnych, ochronić zagrożone pożarem budynki mieszkalne, zbudować stanowiska wodne na pobliskim potoku w celu zorganizowania zasilania wodnego, a także udzielić kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej jednemu z ratowników OSP. Strażacy poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie.

Image


Image


Ich działaniami kierował Komendant Gminny ZOSP RP Jordanów – dh. Bogusław Wróbel, zaś rozjemcą ćwiczeń był st. kpt. Łukasz Patera - dowódca zastępu GCBA JRG Sucha Beskidzka.
Po zakończonych ćwiczeniach wszyscy strażacy spotkali się w remizie OSP Wysoka na wspólnym posiłku.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >