Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Nowy mundur dla OSP Drukuj E-mail
środa, 19 październik 2016

Image
Nowy mundur dla OSPW dniu 20 września 2016r. Wójt Gminy Jordanów wręczył Ochotniczej Straży Pożarnej w Naprawie nowy zestaw munduru bojowego. Ubranie to zostało zakupione przez Gminę, w ramach programu „Zapobieganie poważnym awariom i likwidacja ich skutków dla środowiska- Bezpieczny Strażak”. Projekt współfinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, oraz budżetu Gminy. Zestaw odzieży ochronnej składa się z: ubrania ochronnego (kurtka i spodnie), hełmu, butów, rękawic i kominiarki.

Wszystkie elementy zestawu posiadają Świadectwo Dopuszczenia wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej w Józefowie i wymagany Certyfikat. Całkowita wartość brutto projektu wyniosła 3 378,74zł. W ten sposób całkowicie zrealizowano możliwość pozyskania środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na dofinansowanie zakupu zestawów odzieży do działań bojowych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Jordanów w ramach programu „Zapobieganie poważnym awariom i likwidacja ich skutków dla środowiska – Bezpieczny Strażak”.

JH
< Poprzedni   Następny >