Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH Drukuj E-mail
środa, 19 październik 2016

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH


Wójt Gminy Jordanów przypomina o zbliżającym się terminie jesiennej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, która będzie przeprowadzona wg następującego harmonogramu:

Łętownia, Naprawa - 26 październik (środa)
Osielec - 27 październik (czwartek)
Toporzysko, Wysoka - 29 październik (sobota)

Podczas zbiórki będą zbierane tylko odpady wielkogabarytowe z gospodarstw domowych (zużyte meble, dywany, wykładziny), duży sprzęt elektryczny i elektroniczny (lodówki, pralki, telewizory) oraz opony. Podczas zbiórki nie będą zbierane inne odpady.
Zbiórka organizowana jest wyłącznie dla mieszkańców Gminy Jordanów, w ramach ponoszonej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wg złożonej deklaracji w Urzędzie Gminy w Jordanowie. Zbiórka dotyczy wyłącznie odpadów pochodzących z gospodarstw domowych i nie dotyczy odpadów z działalności gospodarczej. Odpady wielkogabarytowe należy wystawić w dniu zbiórki do godz. 8.00 przy głównych drogach przebiegających przez miejscowość (Załącznik). Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie (18) 26 87 613 w godz. od 7.30 – 15.30.

Mapy Przejazdu
< Poprzedni   Następny >