Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Kibicowali Wiśle Kraków Drukuj E-mail
czwartek, 10 listopad 2016

Kibicowali Wiśle Kraków

Ponad 50-osobowa grupa kibiców z gminy Jordanów udała się do Krakowa, by w minioną niedzielę zagrzewać do boju drużynę Wisły Kraków, która starła się z Górnikiem Łęczną. Doping naszych kibiców był na tyle skuteczny, że krakowska drużyna pokonała rywala.
Wyjazd na mecz był nagrodą dla zwycięzców Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jordanów, który odbył się w czerwcu tego roku w Naprawie.
Organizatorem wyjazdu na mecz i sponsorem biletów był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. Składamy serdeczne podziękowania dla Zarządu TS Wisły Kraków, dla pana Marcina Muchy i pana Bogusława Wójcika.

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >