Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Otwarcie placu zabaw w Osielcu Drukuj E-mail
poniedziałek, 14 listopad 2016

Otwarcie placu zabaw w Osielcu

Dzień 11 listopada br. na długo pozostanie w pamięci społeczności Osielca i to nie tylko ze względu na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. W tym samym dniu dokonano bowiem poświęcenia i otwarcia nowego placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym.
A zaczęło się od krótkiej części artystycznej w wykonaniu przedszkolaków, którzy wierszykami i piosenkami podziękowali władzom gminy za nowy obiekt.

Image


Image


Swoją wdzięczność pod adresem Wójta Gminy Jordanów i Rady Gminy wyraziła również dyrektor przedszkola – pani Bożena Traczyk. Potem plac zabaw poświęcił ksiądz Stanisław Skowronek – proboszcz parafii w Osielcu, a uroczystego otwarcia dokonali: Wójt Gminy Jordanów – pan Stanisław Pudo, Przewodniczący Rady Gminy – pan Adam Kawula, Skarbnik Gminy – pani Agata Czyszczoń, dyrektor Przedszkola Samorządowego – pani Bożena Traczyk, a także przedszkolaki.
Plac zabaw jest imponujący, a dzieciaki na pewno nie będą się na nim nudziły. Jest kolorowy i bardzo dobrze wyposażony, a co ważne bezpieczny.
Obiekt wykonało Przedsiębiorstwo Budowlane LURKA z Makowa Podhalańskiego, a koszt inwestycji to prawie 178 000 zł. Warto podkreślić, że całość inwestycji została sfinansowana z budżetu gminy.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >