Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Zakończenie projektu Utracona pamięć Drukuj E-mail
czwartek, 17 listopad 2016

Zakończenie projektu „Utracona pamięć”

W dniu 15.11.2016 r., w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie, odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie pn. „Utracona pamięć.” W toku projektowych działań odbyło się w sumie siedem spotkań, do których zaproszona została sześćdziesięcioosobowa grupa osób - uczniów szkół gimnazjalnych z terenu gminy Jordanów oraz grupa z Zespołu Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie.

Image


Image


Image


Podczas realizacji projektu odbyły się warsztaty „Opowiedz mi swoją historię”, w czasie których każda grupa prezentowała najważniejsze miejsca, wydarzenia i osoby związane z regionem w okresie II wojny światowej. W każdej z miejscowości odbyły się także gry terenowe przygotowane przez uczniów z poszczególnych miejscowości, a ich dopełnieniem były spotkania ze świadkami przeszłości.
Łączna wartość projektu wyniosła 9 312 zł, z czego 8 000 zł dofinansowało Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra”, a pozostałą część - Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

więcej na www.goksip-jordanow.pl

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >