Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych Drukuj E-mail
wtorek, 29 listopad 2016

Image

Uwaga zmiana terminu spotkania

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych
– obszar zdegradowany i obszar rewitalizacji


Przedmiotem konsultacji jest wyznaczenie obszarów rewitalizacji w Gminie Jordanów. Konsultacje społeczne mają na celu zebranie uwag, sugestii oraz propozycji obszarów rewitalizacji na terenie Gminy Jordanów.
Konsultacje rozpoczną się 5 grudnia 2016 roku i potrwają do 4 stycznia 2017 roku.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie:
1. spotkania otwartego z interesariuszami rewitalizacji, na którym zostaną omówione propozycje wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Jordanów, a także będzie możliwość wyrażenia uwag, opinii i propozycji oraz składanie ich do protokołu. Spotkanie odbędzie się dnia 28 grudnia 2016 o godz. 10:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Promocji w Osielcu.
2. zbierania uwag ustnych – uwagi można składać w okresie od dnia 5 grudnia 2016 do 4 stycznia 2017 w siedzibie Urzędu Gminy Jordanów, Rynek 2, 34-240 Jordanów, pok. Nr 4 godzinach pracy Urzędu Gminy, od godz. 7:30 do godz. 15:30
3. zbierania uwag, propozycji i opinii w formie papierowej i elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego w okresie od dnia 5 grudnia 2016 do 4 stycznia 2017. Wypełniony formularz można dostarczyć:
- drogą elektroniczną na adres
- drogą korespondencyjną na adres:
Urząd Gminy Jordanów
Rynek 2
34-240 Jordanów
- bezpośrednio do Sekretariatu Urzędu Gminy Jordanów, Rynek 2, 34-240 Jordanów, pok. nr 4

Materiały informacyjne oraz formularz konsultacyjny będą dostępne od dnia 5 grudnia br. na stronie www.gmina-jordanów.pl i na stronie BIP gminy w zakładce Rewitalizacja

Wójt Gminy Jordanów
Stanisław Pudo

Załączniki

projekt uchwaly gpr obszar jordanow.docx

diagnoza_ozior_jordanow_v1.1_05.12.2016.pdf

formularz konsultacyjny jordanow .docx

osielec-mapa-gis.png

toporzysko-gis.png

ANKIETA
< Poprzedni   Następny >