Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Powiatowa Wigilia Klubów 4H Drukuj E-mail
poniedziałek, 12 grudzień 2016

Powiatowa Wigilia Klubów 4H w Osielcu

W sobotę 10 grudnia br., w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Promocji w Osielcu, odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne klubów 4H z terenu powiatu suskiego, którego organizatorami byli: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, Gmina Jordanów oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
Zanim wigilia rozpoczęła się na dobre, dzieci udekorowały choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Następnie ksiądz proboszcz Stanisław Skowronek odczytał Pismo Święte i poświęcił opłatki, którymi połamali się wszyscy zebrani, składając sobie serdeczne życzenia. Był to niewątpliwie najbardziej wzruszający moment spotkania.

Image


Image


Świąteczne życzenia wszystkim zebranym złożył Wicestarosta Powiatu Suskiego – pan Zbigniew Hutniczak i Wójt Gminy Jordanów – pan Stanisław Pudo. Panowie wręczyli również dyplomy i upominki opiekunom klubów. Część artystyczna przygotowana przez klubowiczów z Osielca pod kierunkiem pani Reginy Wicher stanowiła kolejny punkt wigilijnego spotkania. Jednak kulminacyjnym momentem była wizyta Świętego Mikołaja, którego dzieci powitały gorącymi oklaskami. Radości było co niemiara, bo dostojny gość pamiętał nie tylko o dzieciach, ale także o dorosłych. Wspólne zdjęcia z Mikołajem zakończyły to niezwykle sympatyczne spotkanie. Kolejne już za rok, tym razem w gminie Stryszawa.

Image


Image


Podczas tegorocznej wigilii swoją obecnością zaszczycili: Wicestarosta Powiatu Suskiego – pan Zbigniew Hutniczak, Wójt Gminy Jordanów – pan Stanisław Pudo, Przewodniczący Rady Gminy – pan Adam Kawula, radni powiatowi i gminni, ks. Stanisław Skowronek, ks. Zbigniew Pytel, kierownik Działu Gospodarstwa Wiejskiego, Agroturystyki i Przetwórstwa MODR – pani Grażyna Poloczek, kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Suchej Beskidzkiej – pani Anna Biedrawa wraz z praconikami, sołtys – pani Krystyna Drobna, przewodnicząca KGW – pani Małgorzata Oleksa, przewodnicząca Rady Sołeckiej – pani Katarzyna Bachul, prezes OSP Osielec – pan Stanisław Wójcik, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Osielcu – pani Bożena Traczyk, a także dyrektorzy ośrodków kultury z powiatu suskiego.

więcej na facebook – Goksip Jordanów

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >