Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
"ŚWIĄTECZNE ANIOŁY" Drukuj E-mail
środa, 21 grudzień 2016

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "ŚWIĄTECZNE ANIOŁY"


Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku w czwartek 15 grudnia 2016 r. ogłosił wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świąteczne Anioły”.
Celem głównym zmagań plastycznych było twórcze i aktywne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia oraz kultywowanie tradycji świątecznych. Główne zadanie uczestników konkursu polegało na wykonaniu pracy przestrzennej przedstawiającej świątecznego anioła. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej efektywnie i kreatywnie rozwijały swoją wyobraźnię przestrzenną. Do konkursu łącznie zgłoszono 479 prac wykonanych pod kierunkiem 163 nauczycieli z ponad 110 placówek z całej Polski. Nie wszystkie prace spełniały kryteria oraz niektóre nie dotarły do nas w terminie podanym w regulaminie konkursu, na co niestety nie mieliśmy wpływu.

Jury w
składzie:
Regina Galicka - nauczyciel zajęć artystycznych oraz języka polskiego
Jolanta Wincenciak - nauczyciel zajęć technicznych oraz matematyki
Marek Kijanka- nauczyciel zajęć artystycznych, plastycznych oraz muzycznych

wyłoniło zwycięzców oraz wyróżniło kilkanaście prac biorąc pod uwagę zgodność z tematem, walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność, pracochłonność oraz estetykę wykonanej pracy. Wyniki konkursu:

MIEJSCE I:
BARTOSZ KRĘŻEL- CHORZÓW ORAZ DOMINIK HAŁYS - RUDA ŚLĄSKA

Image


MIEJSCE II:
BARTOSZ SUSKI- CHOLERZYN, MATYLDA ORAZ ELENA ŁOBODA- RABA WYŻNA

Image


MIEJSCE III:
BARTOSZ JONIEC- ŻYRARDÓW, ALEKSANDRA BRZNIAK- PRZEWORSK
ORAZ EMILIA SOBIECH- ŻYRARDÓW

Image


WYRÓŻNIENIA:

AMELIA SZYSZKA- HARKABUZ,
DOMINIK KOŁODZIEJ- NAPRAWA,
EMILIA RUSIN- OSIELEC,
JAKUB MIROCHA- PODOLANY,
ALEKSY GRABEK- TOMASZÓW LUBELSKI,
KATARZYNA KŁĄCZ- NAPRAWA,
NATALIA SŁOŃSKA- OSIELEC,
KACPER STANOWSKI- RUDA ŚLĄSKA,
JAN WRONKA- OSIELEC,
NIKOLA PIWOWARCZYK- SOPOTNIA WIELKA,
WOJCIECH PIETRASZKIEWICZ- GRYFÓW ŚLĄSKI,
WOJCIECH KATANIAK- SPYTKOWICE,
MAURYCY CIEĆWIERZ- BIAŁYSTOK,
EMILIA ZIOBRO- SPYTKOWICE,
OLIWIER CIEĆWIERZ- BIAŁYSTOK,
BARTOSZ STANOWSKI- RUDA ŚLĄSKA,
PATRYK KARDAŚ- OSIELEC,
JULIA KIERZAK - RABA WYŻNA,
JULIA TOMCZYK-ŁĘTOWNIA,
GABRIELA DYRCZ- RABA WYŻNA

Image


Image


Image


Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, a w szczególności dzieciom za ogrom chęci, zaangażowanie, pomysłowość i serce włożone w przygotowanie prac konkursowych. Pamiętajmy, że „Nie jest ważne to, czy wygraliśmy, lecz to, że stanęliśmy do walki”.
Po świętach zostaną wysłane pocztą nagrody oraz podziękowania dla nauczycieli zgłaszających prace dzieci do konkursu. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub braków podziękowań prosimy o wyrozumiałość i kontakt mailowy z organizatorami konkursu na adres podany w regulaminie.
Wszystkie zgłoszone aniołki zostały wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w holu szkoły, gdzie czuć już magię zbliżających się świąt. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia anielskiej galerii.

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Z tego miejsca pragniemy również złożyć najserdeczniejsze świąteczne życzenia: Niech nadchodzące święta będą dla wszystkich wspaniałym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień życia codziennego. Życzymy, aby każda chwila upłynęła w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół i wszystkich bliskich sercu osób. Nowy Rok niech będzie czasem, w którym spełnią się życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole i najskrytsze marzenia noszone w głębi serca.

Organizatorzy konkursu
Renata Gałka
Iwona Giza
Elżbieta Gruca
< Poprzedni   Następny >