Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Osielecka wigilia dla samotnych Drukuj E-mail
czwartek, 22 grudzień 2016

Osielecka wigilia dla samotnych

W dniu 15 grudnia br., w Osielcu, odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne dla osób samotnych, starszych i chorych. Organizatorem wigilii było miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie oraz Parafia Osielec.
Poza tradycyjnym łamaniem się opłatkiem i składaniem życzeń, zebrani mogli wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru „Vox Altisono” z Osielca, a także zobaczyć część artystyczną przygotowaną przez osielecką młodzież pod kierunkiem pani Reginy Wicher.

Image


Image


Wspólne śpiewanie kolęd zakończyło to doroczne spotkanie wigilijne.
Podczas osieleckiej wigilii swoją obecnością zaszczycili: Sekretarz Gminy – pan Rafał Lubaszka, Przewodniczący Rady Gminy – pan Adam Kawula, radni gminni, ks. proboszcz Stanisław Skowronek, dyrektor Przedszkola Samorządowego – pani Bożena Traczyk, dyrektor GOKSiP – pani Gabriela Korbel, Przewodnicząca KGW – pani Małgorzata Oleksa wraz z członkiniami koła, prezesi OSP – pan Stanisław Wójcik i pan Krzysztof Stopa, kierownik Terenowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Suchej Besk. - pani Anna Biedrawa, pani Janina Totoś – pracownik TZDR, sołtys wsi – pani Krystyna Drobna oraz Przewodnicząca Rady Sołeckiej – pani Katarzyna Bachul.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla państwa Krystyny i Adama Pochopień oraz pani Wiesławy Śmiech za finansowe wsparcie tego spotkania.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >