Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Zebrania strażackie Drukuj E-mail
czwartek, 23 luty 2017

Zebrania strażackie w gminie Jordanów


Zakończyły się zebrania sprawozdawcze w sześciu jednostkach OSP Gminy Jordanów. Uczestniczyli w nich: Wójt Gminy Jordanów – pan Stanisław Pudo, Przewodniczący Rady Gminy – pan Adam Kawula, przedstawiciele PSP w Suchej Beskidzkiej, Komendant Gminny OSP – pan Bogusław Wróbel, radni, proboszczowie, sołtysi, dyrektorzy szkół, przedszkoli, GOKSiP, przewodniczące KGW i zaproszeni goście. O muzyczną oprawę spotkań zadbały miejscowe orkiestry OSP.

Image


Image


Image


Podczas spotkań prezesi OSP przedstawiali sprawozdania z działalności jednostek w minionym roku i plany pracy na rok bieżący. Naczelnicy składali sprawozdania z działalności bojowej, skarbnicy - sprawozdania finansowe, a kapelmistrzowie zaznajamiali zebranych z działalnością orkiestr.
Działalność poszczególnych jednostek OSP przedstawia się imponująco, czego dowodem były jednogłośne absolutoria dla zarządów. Podczas spotkań nie zabrakło również szczególnych podziękowań dla Wójta i Rady Gminy Jordanów za nieustanne wspieranie jednostek.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >