Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Turnieju Samorządowców Print E-mail
piątek, 03 marzec 2017

Gmina Jordanów na Turnieju Samorządowców w Jordanowie Śląskim


W sobotę 25 lutego br., w Jordanowie Śląskim, odbył się XIV Jordanowski Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców, którego organizatorem była Gmina Jordanów Śląski i tamtejsze Koło Gospodyń „Jordanki”. Na zaproszenie organizatorów, w turnieju wzięła udział drużyna Gminy Jordanów, która wywalczyła wielce zasłużone drugie miejsce.

Image


Image


Łącznie w rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn: Powiat Wrocławski, Miasto i Gmina Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, Mietków, Gmina Jordanów Śląski i Gmina Jordanów. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Gminy Kobierzyce, a tuż za Gminą Jordanów uplasowała się drużyna gospodarzy.

Drużynie Gminy Jordanów serdecznie gratulujemy!!!

Image


Image


Image


Image


< Prev   Next >