Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Otwarcie i poświęcenie Krytej Pływalni Drukuj E-mail
środa, 05 kwiecień 2017

Otwarcie i poświęcenie Krytej Pływalni w Naprawie


Dnia 1 kwietnia 2017 roku, dokładnie w 25 rocznicę powstania Gminy Jordanów, odbyło się uroczyste otwarcie Krytej Pływalni w Naprawie połączone z poświęceniem obiektu przez ks. Jana Fryźlewicza proboszcza parafii pw Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Naprawie w asyście ks. Michała Wichra.
Na uroczystość przybyli nie tylko zaproszeni goście, ale także mieszkańcy gminy Jordanów. Podczas otwarcia głos zabrał Wójt Gminy Jordanów – Stanisław Pudo, Starosta Powiatu Suskiego Józef Bałos, a także wieloletni dyrektor szkoły w Naprawie - pani Władysława Wójtowicz. Zaprezentowane zostały atrakcje basenowe, a przybyli goście mogli zwiedzić cały obiekt wraz z zapleczem technicznym.
Pierwszymi, którzy przetestowali naprawską pływalnię byli Wójt i Sekretarz Gminy Jordanów, których wepchnięto niespodziewanie do basenu.

Image


Image


Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że pływalnia została wyposażona w najnowsze technologie i urządzenia, ograniczające nakłady na utrzymanie i eksploatacje obiektu. Niecki basenowe zostały wykonane ze stali nierdzewnej przez firmę BERNDORF, cieszącą się opinią lidera światowego w swojej branży. Niecki ze stali nierdzewnej umożliwiają dochowanie najwyższych wymogów sanitarnych, łatwość w utrzymaniu czystości przy najniższych nakładach, przy czym całkowicie wyeliminowane są problemy odklejających się płytek, czyszczenia i uzupełniania fug, tak dokuczliwych przy basenach wyłożonych płytkami ceramicznymi.

Image


Image


Zastosowana technika uzdatniania wody basenowej, zrealizowana w oparciu o w pełni zautomatyzowaną technologię firmy OSPA, (również lidera światowego) zapewnia dezynfekcję wody w oparciu o proces elektrolizy soli kuchennej, z pominięciem stosowania czystego chloru. Zapewnia to najwyższy, dostępny obecnie komfort dla pływaków, eliminując tak dokuczliwy i drażniący zapach chloru, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Krytej Pływalni
od 6 kwietnia (czwartek) od godziny 11:00 !!!Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >