Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Koncert Pieśni Wielkopostnych Stampa E-mail
wtorek, 11 kwiecień 2017

Koncert Pieśni Wielkopostnych w Łętownii


W Niedzielę Palmową, w kościele parafialnym w Łętowni, odbył się Koncert Pieśni Wielkopostnych STABAT MATER. Podczas koncertu wystąpili: Chór BEL CANTO z Jordanowa, Chór VOX ATISONO z Osielca, schole z Łętowni - VOX DEI i CANTO ANGELI. Gościem specjalnym tegorocznego koncertu była Sylwia Olszyńska - solistka Opery Krakowskiej, która wykonała partie solowe przy akompaniamencie Marcina Augustyna.

Występy artystów przeplatane były recytacjami w wykonaniu chórzystów, a zwieńczeniem koncertu było wspólne wykonanie pieśni „Ludu, mój ludu...”

Image


Image


Swoją obecnością podczas koncertu zaszczycili: Starosta Powiatu Suskiego - Józef Bałos, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Suskiego – Tomasz Spannbauer oraz Wójt Gminy Jordanów – Stanisław Pudo. Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, a współorganizatorami: Chór „Vox Altisono” z Osielca, Parafia w Łętowni i Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. Patronat medialny nad koncertem objął portal powiatowy sucha24.pl.

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Precedente   Successivo >