Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
ZRÓBMY SOBIE OGRÓD Drukuj E-mail
piątek, 21 kwiecień 2017

Image


Start projektu REWITALIZACJA TERENU WOKÓŁ IZBY REGIONALNEJ W ŁĘTOWNI – zapraszamy na spotkanie 25 kwietnia

25 kwietnia we wtorek o godzinie 16:00 zapraszamy do udziału w warsztatach ZRÓBMY SOBIE OGRÓD przy Izbie Regionalnej w centrum Łętowni koło leśniczówki. Organizatorami są Fundacja Aeris Futuro o/Łętownia, Żywa Pracownia, Fundacja Sendzimira, Rada Sołecka w Łętowni i Urząd Gminy Jordanów.

W programie:
* wspólne tworzenie wizji ogrodu – atrakcyjnego miejsca wypoczynku i edukacji
* spacer z nauką rozpoznawania roślin i poznania ich właściwości
* poznanie przykładów ciekawych ogrodów wiejskich

Warsztat to pierwszy etap projektu REWITALIZACJA TERENU WOKÓŁ IZBY REGIONALNEJ W ŁĘTOWNI, realizowanego w ramach projektu „Wspólne działania na rzecz bioróżnorodności” dofinansowanego przez NFOŚiGW, w ramach którego zostanie uprzątnięty z gruzów teren wokół Izby, a w to miejsce wspólnie stworzymy przyjemne miejsce wypoczynku i edukacji dla mieszkańców, jak i turystów – już tej wiosny zostaną nasadzone rośliny, wytyczone ścieżki, wykonane tablice edukacyjne oraz ławki z wikliny i wierzby.

Podczas warsztatu wypracujemy wspólną koncepcję zagospodarowania przestrzeni wokół Izby!
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁDZIAŁANIA!
Udział bezpłatny.
Więcej informacji pod numerem telefonu 693 589 391.
Zapraszamy do sprawdzania aktualności na www.aerisfuturo.pl oraz www.facebook.com/aerisfuturo

Więcej informacji:
Joanna Mieszkowicz – 693 589 391,

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Sendzimira.
< Poprzedni   Następny >