Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Szkolenie dla potencjalnych mikrobeneficjentów Stampa E-mail
czwartek, 10 sierpień 2017

Szkolenie dla potencjalnych mikrobeneficjentów

18 sierpnia 2017 r. w Urzędzie Gminy w Jordanowie odbędzie się szkolenie dla potencjalnych mikrobeneficjentów w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

Związek Euroregion „Tatry” w dniu 03 kwietnia 2017 r. ogłosił drugi nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów w ramach projektu parasolowego „Łączy nas natura i kultura”, który będzie trwać do dnia 29 września 2017 r. do godziny 15.00.

W związku z powyższym Związek Euroregion „Tatry” organizuje w dniu 18 sierpnia 2017 r. bezpłatne, jednodniowe szkolenie dotyczące zasad aplikowania o środki z EFRR, adresowane dla potencjalnych mikrobeneficjentów.

W załączeniu znajduję się ramowy program szkolenia oraz formularz zgłoszenia uczestnictwa. Pisemne zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy przesyłać w terminie do dnia 16 sierpnia 2017 r. do godz.15.00 faksem na numer (18) 266 99 81 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: . Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.

program-szkolend.doc

karta-uczestnictwa.doc

< Precedente   Successivo >