Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Osielecki Koncert Kolęd Drukuj E-mail
wtorek, 09 styczeń 2018

Osielecki Koncert Kolęd

W święto Trzech Króli w kościele parafialnym w Osielcu odbył się Koncert kolęd, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. Do wspólnego kolędowania zaproszono Gminny Zespół Regionalny z Łętowni pod kierunkiem Reginy Wicher, Orkiestra OSP z Osielca pod batutą kapelmistrza Michała Kusza i Chór „Vox Altisono” z Osielca pod kierownictwem Kseni Miśkiewicz.

Image


Image


Artyści wykonali nie tylko tradycyjne polskie kolędy, ale także pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe, budząc zachwyt licznie zgromadzonej publiczności. W czasie koncertu nagrodzono laureatów konkursu „Babiogórska szopka regionalna”, a wręczenia nagród dokonał przewodniczący Rady Gminy Adam Kawula i ksiądz proboszcz Stanisław Skowronek. Zwieńczeniem koncertu było wspólne wykonanie kolędy „Bóg się rodzi”.

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >