Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Oczyszczalnie dla Toporzyska Drucken E-Mail
26.04.2018

Oczyszczalnie dla Toporzyska

Dnia 23.04.2018 w Toporzysku odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy, Wójt Gminy, Przewodniczący Rady Gminy, wykonawca firma AQUATECH S.A. z siedzibą w Warszawie oraz inspektor nadzoru.

Image


Oczyszczalnie zamontowane zostaną w 121 domach. Koszt budowy to 1.800.000,- zł, mieszkańcy wnoszą swój udział w wysokości 15% wartości inwestycji. Wynosi to około 2.200,- zł na jedno gospodarstwo domowe. Rozpoczęcie prac nastąpi w połowie maja br., a zakończenie 31.08.2018. Jest to następny etap porządkowania gospodarki ściekowej na terenie gminy Jordanów.

Image


Image


Image


< Zurück   Weiter >