Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Konkurs na najpiękniejszy Ogród Drukuj E-mail
środa, 20 czerwiec 2018

Znamy zwycięzców gminnych eliminacji konkursu
"Na najpiękniejszy ogród przydomowy i obejście w gospodarstwie rolnym"


Piękne krzewy, kwiaty, aranżacje, altany czy oczka wodne, to tylko niektóre z elementów pięknych ogrodów w gminie Jordanów. Właściciele wszystkich zgłoszonych obiektów włożyli wiele pracy, wysiłku oraz zaangażowania w zaprojektowanie i przygotowanie swoich ogrodów. Z wielką pasją i sercem oddają się sztuce ogrodowej, co uwidacznia się w różnorodności stylów oraz bogactwie motywów kompozycyjnych. Dokonanie ostatecznego wyboru było bardzo trudne, gdyż każdy ogród miał swój niepowtarzalny klimat i urok.
W tegorocznym konkursie wzięły udział 4 obiekty w tym 3 ogródki przydomowe i 1 gospodarstwo rolne

Image


Komisja oceniła wszystkie zgłoszone obiekty i dokonała następującego wyboru:
Kategoria ogródek przydomowy:
I miejsce - Dorota Pradziad zam. Łętownia
II miejsce - Janina Buda zam. Łętownia
III miejsce - Anna Wilk zam. Naprawa

Image


Image


Kategoria gospodarstwo rolne:
I miejsce - Zając Jadwiga zam. Naprawa

Gratulujemy laureatom konkursu i zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów 19 sierpnia 2018r na Gminne Dożynki w Naprawie.
Fundatorami nagród będą Urząd Gminy Jordanów, oraz sponsorzy:
Firma Drewal – Alicja i Zdzisław Filipek z Toporzyska oraz Firma Niwa – Stanisław Głuc z Osielca

Image


Informujemy również, że do eliminacji powiatowych Konkursu „Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym” zostali zgłoszeni zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach.

Image


Image


< Poprzedni   Następny >