Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Osieleckie głosy wybrzmiały w Toskanii Drukuj E-mail
środa, 01 sierpień 2018

Osieleckie głosy wybrzmiały w Toskanii


W dniach 19-21.07. Gminny Chór "Vox Altisono” z Osielca koncertował w Toskanii, uczestnicząc w 10. edycji" Toscana International Festival of Choirs and Orchestras". Występy chórów i orkiestr z 15 krajów odbywały się w pięknych zabytkowych wnętrzach Term Tettuccio i Excelsior w Montecatini Terme. Głównym celem spotkania była promocja regionów i krajów, wymiana doświadczeń, ale przede wszystkim była to niezwykła muzyczna przygoda. Każdy zespół prezentował swój repertuar w czasie wieczornych koncertów oraz podczas parady, która zgromadziła wszystkich artystów na głównej ulicy miasta.

Image


Image


Uwieńczeniem pochodu były prezentacje grup na przepięknym dziedzińcu Term Tettuccio.
Wśród 18 zespołów znaleźli się między innymi przedstawiciele Chin, Izraela czy Irlandii. W wielu zakątkach miasta do późnych godzin nocnych można było usłyszeć śpiew i muzykę. Chórzystki z Osielca zaśpiewały także w kościele św. Michała we Florencji, zwiedziły Montecatini Alto oraz Pizę.

GK

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >