Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH Drukuj E-mail
poniedziałek, 15 październik 2018

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH


Wójt Gminy Jordanów przypomina o zbliżającym się terminie jesiennej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, która będzie przeprowadzona wg następującego harmonogramu:

Łętownia, Naprawa – 18 październik
Osielec – 19 październik
Toporzysko, Wysoka – 29 październik

Podczas zbiórki będą zbierane tylko odpady wielkogabarytowe z gospodarstw domowych: zużyte meble, dywany, wykładziny, duży sprzęt elektryczny i elektroniczny (lodówki, pralki, telewizory) oraz opony z samochodów osobowych. Podczas zbiórki nie będą zbierane inne odpady. Zbiórka organizowana jest wyłącznie dla mieszkańców Gminy Jordanów, w ramach ponoszonej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wg złożonej deklaracji w Urzędzie Gminy w Jordanowie. Zbiórka dotyczy wyłącznie odpadów pochodzących z gospodarstw domowych i nie dotyczy odpadów z działalności gospodarczej. Odpady wielkogabarytowe należy wystawić w dniu zbiórki do godziny 7.00 przy głównych drogach przebiegających przez miejscowość. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie (18) 26 87 613 w godz. od 7.30 – 15.30.

Trasa zbiórki odpadów wielkogabarytowych
< Poprzedni   Następny >