Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej Drukuj E-mail
piątek, 19 październik 2018

Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W tym roku Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 11 października w Szkole Podstawowej w Naprawie. Uczestniczyli w nich: Wójt Gminy Jordanów – Pan Stanisław Pudo, Przewodniczący Rady Gminy – Pan Adam Kawula, Sekretarz Gminy Jordanów- Pan Rafał Lubaszka, radni Rady Gminy Jordanów, Kierownik Gminnego Ośrodka Administracji Szkół i Przedszkoli w Jordanowie - Pani Agnieszka Majchrzak oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół i przedszkoli.
Zebranych gości przywitała Pani Barbara Gruca Dyrektor Szkoły Podstawowej w Naprawie, która bardzo serdecznie podziękowała za przybycie. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Naprawie przygotowana pod kierunkiem nauczycieli z tej szkoły.

Image


Image


Image


Po przepięknym występie uczniów nagrodzonym gromkimi brawami zostały wręczone stypendia Wójta Gminy dla uczniów z terenu Gminy Jordanów, którzy w poprzednim roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz konkursach artystycznych. Stypendia przyznawane są w ramach Lokalnego Progami Wspierania Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Mieszkańców Gminy Jordanów. Z rąk Wójta Gminy Jordanów Pana Stanisława Pudo i Przewodniczącego Rady Gminy Jordanów Pana Adama Kawuli stypendia odebrało w tym roku 17 uczniów: Maria Kołodziej, Anna Kopeć, Joanna Wicher, Dominik Kołodziej, Damian Nosidlak, Sabina Ryś, Aleksandra Pindel, Maciej Musielak, Agnieszka Kopeć, Dawid Jopek, Miłosz Klimasara, Kajetan Klimasara, Martyna Kaczmarczyk, Martyna Majda, Karolina Wilczak, Emilia Świętek oraz Piotr Wilczak.

Image


Image


Po wręczeniu głos zabrał Wójt Gminy Jordanów, który podziękował wszystkim pracownikom oświaty za pracę i złożył najlepsze życzenia z okazji ich święta.
W czasie obchodów zostały wręczone akty nadania dla nauczycieli, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego i dyplomowanego. Stopień nauczyciela mianowanego uzyskały w tym roku: Pani Magdalena Pietrusa i Pani Elżbieta Gruca. Natomiast stopień nauczyciela dyplomowanego uzyskały: Pani Urszula Oleksa i Pani Renata Bednarz.
W dalszej części nastąpiło wręczenie nagród Wójta Gminy dla nauczycieli i dyrektorów. Z rąk Pana Wójta nagrody odebrali: Maria Maciążka – S.P. Osielec, Jolanta Bekas – S.P. Osielec, Małgorzata Salawa – S.P. Naprawa, Renata Bednarz – S.P. Naprawa, Wiktoria Leśniakiewicz – S.P. Wysoka, Maria Gwiazdonik – S.P. Wysoka, Agnieszka Pochopień – S.P. Toporzysko, Marian Kasza – Sp. Toporzysko, Urszula Oleksy – S.P. Łętownia, Ewa Wiśniewska – S.P. Łętownia, Małgorzata Nawara – P.S. Naprawa, Maria Sobinek – P.S. Osielec oraz Małgorzata Zych – P.S. Łętownia oraz dyrektorzy palcówek Halina Stec – Dyrektor SP w Osielcu, Barbara Gruca – Dyrektor SP w Naprawie, Eugenia Knapczyk – Dyrektor SP w Toporzysku, Bożena Traczyk – Dyrektor PS w Osielcu, Jadwiga Leśnikowska – Dyrektor PS w Naprawie, Andrzej Książek – Dyrektor SP w Łętowni oraz Stanisław Madoń – Dyrektor SP w Wysokiej

Image


Image


Image


Na zakończenie Pani dyrektor Barbara Gruca podziękowała jeszcze raz za przybycie i wszyscy uczestnicy zostali zaproszeniu na wspólny poczęstunek.

A.M.
< Poprzedni   Następny >