Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
INFORMACJA Drukuj E-mail
piątek, 30 listopad 2018

Informacja

Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Suchej Beskidzkiej uprzejmie informuje, że w dniu 29 listopada br. weszły w życie przepisy Ustawy z dnia 9 listopada 2018r. o kołach gospodyń wiejskich. (Dz.U. z 2018 r. , poz. 2212). Przedmiotowa ustawa nakłada na Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa obowiązek prowadzenia Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich, oraz udzielania ujętym w nim podmiotom pomocy finansowej

Jednoczesne informuje ze w najbliższą sobotę tj. 1 grudnia br. w godzinach od 9:00 do 14:00 siedziba Biura Powiatowego przy ul. Mickiewicza 19 będzie otwarta. W tym czasie pracownicy ARiMR będą udzielać szczegółowych informacji osobom zainteresowanym wyżej wymienioną tematyką.

< Poprzedni   Następny >