Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Informacja o wynikach naboru Drukuj E-mail
czwartek, 28 luty 2019

Informacja o wynikach naboru na stanowisko:
instruktor kultury
w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie – filia Osielec

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko instruktora kultury w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie z dnia 05.02.2019 r., wpłynęło pięć ofert . Oferty wpłynęły w terminie. Po sprawdzeniu wymagań formalnych, do dalszego postępowania zaproszono cztery osoby.
W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Martyna Pacyga zamieszkała w Osielcu.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Pani Martyna Pacyga została najwyżej oceniona przez Komisję rekrutacyjną po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej. Komisja stwierdziła tym samym, że wybrana kandydatka posiada odpowiednie predyspozycje, umiejętności i wiedzę do wykonywania pracy na stanowisku instruktora kultury.

Gabriela Korbel
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury,
Sportu i Promocji w Jordanowie

< Poprzedni   Następny >