Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Ogólnopolska Karta Seniora Drukuj E-mail
piątek, 01 marzec 2019

Ogólnopolska Karta Seniora

Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Wystarczy, że przystąpi do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Image


Ogólnopolska Karta Seniora wydawana jest każdej osobie, która ukończyła 60 rok życia, umożliwia korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach, instytucjach i ośrodkach zdrowia w całej Polsce. Takich punktów jest już ponad 1400.
Formularz można samodzielnie pobrać z naszej strony >>>Tutaj<<< lub odebrać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Jordanowie, wypełnić i wysłać na adres: al. J. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków - dołączając do wysyłki zaadresowaną kopertę i znaczek pocztowy.

Szczegółowe informację znajdują się na stronie internetowej www.glosseniora.pl
< Poprzedni   Następny >