Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
SPOTKANIE W SPRAWIE GAZYFIKACJI OSIELCA Drukuj E-mail
środa, 06 marzec 2019

SPOTKANIE W SPRAWIE GAZYFIKACJI OSIELCA

Wójt Gminy Jordanów informuje, że w dniu 18 marca (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Osielcu, odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie gazyfikacji terenu Osielca. Wszystkich zainteresowanych przyłączem gazowym proszę o udział w spotkaniu.
Na spotkaniu przedstawiciel Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. będzie przedstawiał sprawy techniczne, formalne i finansowe związane z przyłączem i poborem gazu sieciowego.

UWAGA !!!
Realizacja projektu budowy sieci gazociągowej zależna jest od ilości złożonych wniosków. W związku z tym każdy zainteresowany przyłączem gazowym powinien złożyć stosowny wniosek o którym będzie mowa na spotkaniu.

Wójt Gminy Jordanów
Artur Kudzia

< Poprzedni   Następny >