Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
CZYSTE POWIETRZE Stampa E-mail
wtorek, 18 czerwiec 2019

PUNKT KONSULTACYJNY PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”


Starosta Suski informuje, że w Starostwie Powiatowym ul. Kościelna 5 b w Suchej Beskidzkiej (pok. 119) został utworzony punkt konsultacyjny ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego Mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie m.in. do wymiany kotła, termomodernizacji budynku, modernizacji c.o.

Dyżur w punkcie konsultacyjnym raz w miesiącu pełnił będzie przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie. Pierwszy dyżur odbędzie się w dniu 07.08.2019r. (tj. środa) w godz. 10.00 – 15.00. Następne terminy ustalane będą z miesięcznym wyprzedzeniem i podawane na stronie internetowej www.powiatsuski.pl.

Pełna dokumentacja programu "Czyste Powietrze" dostępna jest na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie (https://www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/wymagana-dokumentacja). Zainteresowani pozyskaniem dofinansowania muszą utworzyć konto na portalu beneficjenta WFOŚiGW w Krakowie (https://www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/register_of) w celu pobrania i złożenia wniosku o dofinansowanie za pośrednictwem tego portalu.

Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem infolinii czynnej w godzinach 8.00-15.00, tel.: 502 073 066, e-mail: Ogólne informacje nt. programu można również uzyskać w Urzędzie Gminy w Jordanowie, ul. Mickiewicza 3, pok. nr 2.

Z.B.

< Precedente   Successivo >