Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
XXII Małopolska Giełda Agroturystyczna Drukuj E-mail
poniedziałek, 09 wrzesień 2019

Image

XXII Małopolska Giełda Agroturystyczna w Krakowie
28-29 wrzesień 2019 rok.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Podbabiogórze" zamierza uczestniczyć w XXII Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej organizowanej wspólnie przez  Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego, Małopolską Izbę Rolniczą, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Centrum Doradztwa Rolniczego o/Kraków, Stowarzyszenie Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne oraz Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne.
Głównym celem Giełdy jest promocja turystyki wiejskiej oraz przedstawienie atrakcyjnej oferty wypoczynku mieszkańcom całego Województwa Małopolskiego. Jest też dobrą okazją do przedstawienia licznej  publiczności dorobku oraz walorów krajoznawczych poszczególnych regionów Polski.

W związku, z czym informujemy o możliwości zaprezentowania bezpłatnie Państwa oferty turystycznej oraz wystawienia swoich prac (produkty lokalne) na naszym stoisku podczas XXII Małopolskiej Giełdy Agroturystycznej. Zainteresowanych prosimy o dostarczanie materiałów promocyjnych, folderów, katalogów, produktów lokalnych itp. do 24.09.2019 r. (wtorek) na adres Biura Zarządu Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”.

< Poprzedni   Następny >