Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
ROZBUDOWA SIECI GAZOWEJ Print E-mail
piątek, 13 wrzesień 2019

ROZBUDOWA SIECI GAZOWEJ


Wójt Gminy Jordanów informuje, że ruszają prace związane z rozbudową sieci gazowej, która ma również objąć naszą wieś Osielec. Według otrzymanej informacji od przedstawiciela Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie:

1)Rozpoczęto proces wydawania warunków przyłączenia do sieci gazowej dla wnioskodawców z terenu Osielca. Szacuje się, że do połowy października wszystkie warunki powinny zostać wydane i przesłane wnioskodawcom z terenu Osielca.
2)Została zawarta umowa z wykonawcą na realizację gazociągu z Białki do Kojszówki – ten etap jest już realizowany w systemie zaprojektuj i wybuduj.
3)Trwa przygotowanie postępowania przetargowego dot. wyłonienia wykonawcy na projekt i budowę gazociągu Kojszówka - Osielca w zakresie zatwierdzonym w przygotowanej koncepcji gazyfikacji tych miejscowości.

Z.B.

< Prev   Next >