Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Przebito nitkę tunelu Drukuj E-mail
środa, 23 październik 2019

Przebito nitkę tuneluKilka minut po godzinie 11:00 pracownicy firmy budowlanej przebili ścianę, która dzieliła dwie części budowanego tunelu na Zakopiance z wylotem w Naprawie. W konsekwencji połączeniu uległa jedna z dwóch równolegle drążonych nitek o długości około dwóch tysięcy metrów. Na miejscu nie zabrakło gospodarzy Naszej Gminy z Wójtem Arturem Kudzią na czele.

Image


Komentarz Wójta Gminy Jordanów, Artura Kudzi:

Omawiana inwestycja znacząco poprawi komunikację w naszym regionie. Co więcej, przyczyni się ona do rozwoju Gminy Jordanów. Chociaż dla mieszkańców Naprawy - a także okolic - prace wiążą się ciągle z utrudnieniami, to wiem, że koniec uciążliwych działań jest już bliski. Zapewniam, że wszyscy będziemy zadowoleni z tej inwestycji. Podstawą sukcesu jest dobra współpraca z GDDiA jak i z firmą Astaldi. To dobra prognoza na przyszłość.

Galeria z wydarzenia:


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >