Już 29 czerwca (wtorek) o godzinie 10:00 w sali obrad Urzędu Gminy Jordanów odbędzie się otwarte dla wszystkich chętnych spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i inwestycji start-upów.

Każde spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna
Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, Jeżeli jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.

Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

- łatwy dostęp do finansowania, pomoc przedsiębiorcom
- stałe atrakcyjne oprocentowanie
- szybkie i proste procedury
- wsparcie dostosowane do potrzeb przedsiębiorców