Chcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia i podnieść swoje kompetencje, by szybciej i skuteczniej rozwijać własny biznes? Zgłoś się do programu #StartUP Małopolska. Nabór trwa do 1 listopada 2020 roku.


Program rozpoczynają dwudniowe warsztaty przedakceleracyjne, podczas których uczestnicy analizują modele biznesowe i strategie marketingowo-sprzedażowe swoich firm. Na tej podstawie wyodrębniają obszary do optymalizacji, a tym samym definiują zakres wsparcia i tematykę szkoleń w ramach programu akceleracyjnego, aby jak najlepiej odpowiadał na ich potrzeby. 


W trakcie sześciodniowego programu specjalistycznych szkoleń firmy poszerzają wiedzę m.in. w obszarze sprzedaży, marketingu oraz prezentacji swojej oferty przez potencjalnymi inwestorami i klientami. Wszystkie warsztaty prowadzone są w małych grupach, aby zapewnić jak największą efektywność (5-8 firm).


Wsparcie w ramach programu będzie realizowane w okresie od listopada 2020 r. do lutego 2021 r. Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.startup.malopolska.pl. Nabór trwa do 1 listopada 2020 r.


Więcej informacji dostępnych jest pod tym linkiem.