kontakt

Urząd Gminy w Jordanowie

ul. Rynek 2
34-240 Jordanów

Małopolska


e-mail: gmina-jordanow@rubikon.pl

telefon kontaktowy: (18) 26 87 600

fax (18) 26 87 629



Lista numerów telefonicznych

Urzędu Gminy w Jordanowie

(nowy budynek ul. Mickiewicza 3)



Dział

Mail

Telefon służbowy

Sekretariat gmina-jordanow@rubikon.pl (18) 268-76-00
Sekretarz sekretarz@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-03
Skarbnik skarbnik@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-04
Księgowość skarbnik@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-05
Kasa gmina-jordanow@rubikon.pl (18) 268-76-06
Ewidencja działalności gospodarczej edg@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-07
Ewidencja ludności elud@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-07
Urząd Stanu Cywilnego usc@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-08
Inwestycje i dofinansowania inwestycje@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-09
Przetargi przetargi@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-09
Podatki podatki@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-10
Budownictwo budownictwo@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-11
Geodezja geodezja@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-11
Drogownictwo i ochrona zdrowia zbigniew.kozak@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-12
Odpady komunalne gk@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-13
Obrona cywilna oc@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-13
Ochrona środowiska srodowisko@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-13
Informatyk informatyk@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-14
500 plus 500plus@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-15
Oświata oswiata@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-16
Rada Gminy biurorady@gmina-jordanow.pl (18) 268-76-18



Urząd Gminy w Jordanowie czynny:

poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. 7.30 - 15.30

środa w godz. 7.30 - 16.30

piątek w godz. 7.30 - 14.30


Kasa czynna:

poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. 7.30 – 14.30

środa w godz. 7.30 - 16.00

piątek w godz. 7.30 - 13.30


Dane do faktur i rachunków

Gmina Jordanów

34- 240 Jordanów, Rynek 2

NIP: 552-15-86-100

REGON: 491892251


Identyfikator Gminy: 12 15 05 2

NIP Urzędu Gminy: 735-10-26-796

REGON Urzędu Gminy: 490505499


Bank Spółdzielczy w Jordanowie:

Rachunek UG Dochody – Odpady komunalne: 73 8799 0001 0000 0000 0475 0733

  • opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (śmieci)


Rachunek UG Dochody – podatki i inne: 03 8799 0001 0000 0000 0475 0732

  • wpłaty podatków i opłat lokalnych (rolny, leśny, od nieruchomości, od środków transportowych),
  • opłaty skarbowej,
  • opłaty planistyczne,
  • czynsze, najem i opłaty za użytkowanie wieczyste,
  • wpłaty za udostępnienie danych osobowych,
  • wpływy za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, itp.


Rachunek sum depozytowych: 74 8799 0001 0000 0000 0475 0036

  • wpłaty wadium


Rachunek bieżący budżetu: 11 8799 0001 0000 0000 0475 0006

  • dotacje,
  • subwencje,
  • wpłaty z urzędów skarbowych CIT i PIT

kalendarium wydarzeń

preloader dla kalendarza
inwestycje gminne

MAPA INWESTYCJI

>

NA SKRÓTY