Dla wszystkich przed 30-tką, którzy wrócili niedawno z zagranicy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował nową, specjalną ofertę – projekt „Wróć z POWERem”. 


Jego częścią są sesje Mastermind – warsztaty kreatywne poświęcone wypracowaniu pomysłów na swój rozwój zawodowy. I nie tylko! Sesje to spotkania w małej, kilkuosobowej grupie z trenerem, który pomoże Wam lepiej poznać Wasze umiejętności dostrzec stojące przed Wami możliwości.


Zainteresowany? Zadzwoń 504 12 14 80 lub napisz powroty@wup-krakow.pl i dowiedz się więcej. Projekt „Wróć z POWERem!” pomaga młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce. Pracujemy on-line. Wszystko załatwisz w domu.


Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.