14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. W przeddzień tego święta Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jordanów Danielem Mirkiem spotkał się z nauczycielami pracującymi w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Jordanów, a także z dyrektorami wszystkich placówek podległych Gminie.

Podczas spotkania Wójt Gminy złożył serdeczne życzenia z okazji ich święta, a także podziękował wszystkim nauczycielom, dyrektorom i pracownikom oświaty za trud i wysiłek jaki wkładają w naukę im wychowanie młodych pokoleń, zwłaszcza w trudnym okresie pandemii.

W imieniu Rady Gminy Jordanów życzenia złożył także Przewodniczący Rady Daniel Mirek.

Święto Edukacji Narodowej stało się też okazją do uhonorowania osób wyróżniających się osiągnięciami zawodowymi. Nagrodzonych zostało 7 dyrektorów oraz 12 nauczycieli pracujących w podległych placówkach.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy.