Strażacy z OSP Wysoka nie marnowali czasu i w ostatnich dniach zakończyli gruntowny remont garaży bojowych. Większość prac wykonali samodzielnie i teraz mogą cieszyć się dwoma nowoczesnymi stanowiskami.


Prezes Tadeusz Tomczyk zadbał o to by w OSP Wysoka gruntowny remont przeszedł system elektryczny, wymienione zostały lampy, kable itd. Ściany i sufit budynku zostały wyszpachlowane i odmalowane. Ponadto zamontowano nowe okna i drzwi. Garaż został wyłożony odpowiednimi płytkami, spełniającymi podwyższone wymogi dla ciężkich pojazdów bojowych. Co więcej na Wysokiej zamontowano odciąg spalin.


Środki na remont garażów pochodziły z funduszy Państwowej Straży Pożarnej, z pieniędzy gminy Jordanów, a także z budżetu własnego OSP Wysoka. Poniżej dostępna jest galeria ze zdjęciami efektów pracy naszych strażaków.